تبلیغات
دلفان امروز - حجت الاسلام موسوی امام جماعت مسجدجامع دلفان :
تحلیل "شفاف" و "منصفانه" مسائل روز دلفان

حجت الاسلام موسوی امام جماعت مسجدجامع دلفان :

چهارشنبه 11 اسفند 1389 10:33 ب.ظ

نویسنده : احد شیرزاد
بی عرضگی برخی مسئولین عامل اصلی مشکلات استان

حجت الاسلام سیداسماعیل موسوی امام جماعت مسجدجامع دلفان با اشاره به سخنان امروز دکتر احمدی نژاد در جمع عمومی مردم لرستان بی عرضگی بعضی از مسئولین را عامل اصلی مشکلات استان لرستان دانست.

وی که میان نماز مغرب و عشاء صحبت می نمود گفت: دولت آقای احمدی نژاد بودجه های فراوانی را برای مشکلات مردم اختصاص می دهند اما متأسفانه بر اثر کم کاری مسئولین این بودجه ها دست نخورده بر می گردند بدون اینکه مشکلی از مشکلات مردم را حل کرده باشند.

وی در ادامه خطاب به مسئولین استان و شهرستان گفت: دست از باندبازی های سیاسی و اختلاف ها و مسائل بیهوده بردارید و برای خدا به مردم خدمت کنید و مشکلات آنها را حل کنید.

حجت الاسلام موسوی در بخش پایانی صحبت هایش گفت : متأسفانه بنده نهادی را سراغ دارم که دهها میلیون بودجه را بدون اینکه در راستای وظیفه خود و رفع مشکلات هزینه کرده باشد برگشت داده است!!

گفتنی است امروز دکتر احمدی نژاد در سخنرانی اش در اجتماع مردم لرستان در خرم آباد با اشاره به اینکه نسبت به کارهای انجام شده در لرستان رضایت آنچنانی ندارد به مسئله بیکاری اشاره نمود و گفت :در دور دوم سفرها، از ذخیره ارزی، بودجه خوبی را به بحث اشتغال استان اختصاص دادیم که متأسفانه دست نخورده باقی مانده است!

دیدگاه ها : لطفاً نظر دهید
آخرین ویرایش: پنجشنبه 12 آبان 1390 09:13 ب.ظ