تبلیغات
دلفان امروز - فتنه زنده است تا "او" زنده است
تحلیل "شفاف" و "منصفانه" مسائل روز دلفان

فتنه زنده است تا "او" زنده است

پنجشنبه 12 آبان 1390 12:43 ق.ظ

نویسنده : احد شیرزاد
فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا


آنهایی که تحلیل درستی از مسائل سیاسی ندارند، با خوشحالی می گفتند: "هاشمی برگشته است" و تا می گفتی : بابا این تاکتیک وی است، سریع به "زاویه گرفتن با ولایت" محکوم می شدی و می گفتند "جلوتر از آقا حرکت نکن" امّا مواضع جدید وی در آستانه انتخابات مجلس نهم مشخص می کند که او دست از فتنه انگیزی بر نمی دارد و  برای ماندن در قدرت دست به هر کاری می زند، حتی اگر به قیمت سیاه نمایی نظام تمام شود.

به مواضع جدید وی دقت نمایید :

وی در دیدار با اعضای شورای مركزی و دبیران استانی و شهرستانی حزب مردم سالاری گفته است:

 "مردم می‌خواهند رأی‌شان تأثیرگذار باشد و تزئینی نباشد و می‌توان با فراهم آوردن زمینه یك انتخابات شفاف و سالم، با حضور ناظران و مجریان صالح، اراده مردم را از طریق انتخاب نمایندگان مستقل و قوی توسط خودشان تحقق بخشید".

وی پس از سخنان اخیر رهبری در کرمانشاه، در دیدار با حماسه‌سازان جامعه پزشكی در دوران جنگ تحمیلی اظهار داشته است :
"
اگر بخواهیم امروز یك حرف درستی بزنیم و نصیحتی انجام بدهیم آن است كه نظام و به طور كلی همه باید تلاش كنیم كه اگر اعتماد بخشی از مردم از بین رفته و به تردید افتاده‌اند اعتماد آن‌ها را برگردانیم و صفای بین دولت و مردم، نظام و مردم و حكومت و مردم را ایجاد كنیم. این كار آسان‌تری است؛ چون مردم آگاه آسان‌تر برمی‌گردند و لجبازی نمی‌كنند به‌شرط آن‌كه واقعیت را ببینند".

 این هم بیانات امام خامنه ای در اجتماع بزرگ مردم کرمانشاه:

«در طول این سال‌هاى متمادى، همیشه دشمن خواسته است که یا انتخابات نباشد یا کم رنگ باشد. در هیچ انتخاباتى ما سراغ نداریم که قبل از انتخابات، بوق‌هاى تبلیغاتى دشمن به کار نیفتاده باشد براى این‌که کارى کنند که انتخابات در ایران کم رنگ شود. در همه انتخابات‌ها به شکل‌هاى مختلف، این کار صورت گرفته است. شما هوشمندید، زیرکید؛ خودتان می‌توانید تشخیص بدهید که براى بى‌رونق کردن انتخابات، بى‌شوق و ذوق کردن مردم به حضور در انتخابات، چه حرف‌هایى زده می‌شود و چه کارهایى می‌شود...".دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 12 آبان 1390 08:42 ب.ظ