تبلیغات
دلفان امروز - بی خیال این نظرسنجی شدیم!
تحلیل "شفاف" و "منصفانه" مسائل روز دلفان

بی خیال این نظرسنجی شدیم!

دوشنبه 30 آبان 1390 04:50 ق.ظ

نویسنده : احد شیرزاد
با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که با "دلفان امروز" همراهی می کنند.
همانطور که مطلع هستید از چندوقت پیش نظرسنجی را در وبلاگم قرار دادم با این عنوان که؛ به نظر شما برخورد مردم با دوقطبی معروف(آقایان محمّدی و کاظمی) چگونه خواهد بود. در روزهای اول که این نظرسنجی روی وبلاگ قرار گرفت، روال عادی طی شد و مشخص بود کاربران وبلاگ بیشتر از یکبار در نظرسنجی شرکت نمی کنند و یک رأی بیشتر نمی دهند! امّا طی چند روز اخیر، مخصوصاً دیروز، فرد یا افراد خاصی که از طرافداران دوقطبی معروف بودند- که البته برای ما قابل احترام هستند- برای تعداد دفعات زیادی در رأی گیری شرکت کردند و از این طریق نتیجه نظرسنجی را به نفع خودشان تمام کردند.
 این هم از مشکلات سیستم "وبلاگ" است، چون افراد به تعداد بی نهایتی می توانند در نظرسنجی شرکت کنند؛ امّا سیستم "سایت" اینگونه نیست و هر فرد تنها قادر به یکبار شرکت در نظر سنجی است. این بود که قید این نظرسنجی را زدیم و به قول معروف بی خیالش شدیم. البته یه نظرسنجی با سبک جدید را انشاء الله در وبلاگ قرار خواهم داد.
همانطور که ذکر شد برای طرفداران آقایان محمّدی و کاظمی احترام قائلیم؛ امّا بهتر است به جای اینکه بیش از صدبار در یک نظرسنجی شرکت کنند، دلیل و منطق خود را برای حمایت از این دو شخصیت در وبلاگ بنویسند. مثلاً طرفداران آقای کاظمی بهتر است به جای این کارها، به آن چندسؤالی که از کاندید مورد علاقه شان پرسیده شده جواب دهند تا در وبلاگ درج شود و به بحث گذاشته شود. همچنین طرفداران آقای محمّدی.
در هر صورت، عمر سیاسی "دوقطبی معروف" به پایان رسیده، چه بخواهیم، چه نخواهیم و چه هزاربار در یک نظرسنجی(آنهم روی وبلاگ) آنها را پیروز میدان قلمداد کنیم.
راستی، دوستان عزیزی که به وبلاگ سر می زنند، بد نیست احیاناً به مطالب  درج شده، نظر هم بدهند و به قول وبلاگی ها، کامنت بگذارند. انشاء الله ضرر نخواهید کرد! حداقل خوبیش این است که بنده راهنمایی میشم که بهتر کار را انجام دهم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 30 آبان 1390 05:40 ق.ظ