تبلیغات
دلفان امروز - در مورد "پیغام خصوصی یکی از مخاطبان محترم وبلاگ"
تحلیل "شفاف" و "منصفانه" مسائل روز دلفان

در مورد "پیغام خصوصی یکی از مخاطبان محترم وبلاگ"

سه شنبه 1 آذر 1390 03:30 ق.ظ

نویسنده : احد شیرزاد

یکی از مخاطبان عزیز وبلاگ، پیام خصوصی را برای نویسنده وبلاگ ارسال کرده اند، و از آنجایی که اظهارات ایشان نیاز به توضیحاتی دارد؛ متن کامل آن را در زیر می آوریم :

سلام پسر خوبی باش اگر نظر سنجی رو وبلاگت گذاشتی چون به نفع سلیقه سیاسی شمانیست بر ندار شما جوانان خوب و پاک سرشتی هستید ولی یه عیب دارید و اون خذف نهاد روحانیت از جامعه است چون اساسا بچه های سپاه خودشون روحانی میدانند

در مورد اظهارات این دوست عزیز نکاتی را به عرض می رسانم :

1- در مورد حذف نظرسنجی، به تفصیل توضیح داده شد که حذف آن به خاطر این بود که امکان رأی دادن به دفعات زیاد وجود دارد و اینگونه نظرسنجی معیار دقیقی برای سنجش نظرات دوستان نمی تواند باشد.

آیا این دوست عزیز پیش خودش فکر نکرد که اگر اینگونه است و حذف نظرسنجی به خاطر نتیجه اش بوده، آیا برای مدیر وبلاگ کار سختی بود که قبل از اینکه نظرسنجی را حذف کند، نتیجه آن را تغییر می داد و بعد اقدام به حذفش می کرد؟

یقیناً برای نویسنده وبلاگ، این کار بسیار راحتی است و می توانستیم نتیجه نظرسنجی را طبق سلیقه سیاسی خودمان تغییر دهیم و سپس آن را حذف می کردیم و دیگر هیچ نیازی هم به نوشتن مطلب در این خصوص و ارائه توضیح نبود.

درضمن در نظرسنجی جدیدی که گذاشته شده نیز این دوست عزیز می توانند شرکت کنند و با ذکر دلیل حمایت خود را از کاندیدای مورد علاقه شان ابراز کنند. این که ناراحتی ندارد!

2. در مورد ادعای مخالفت با روحانیت باید گفت که این بیشتر به یک شوخی شبیه است تا واقعیت! زیرا اگر اینگونه است، پس قاعدتاً کسی که با روحانیت مخالف است باید با ولایت فقیه نیز مخالف باشد. حال اینکه نظرات نویسنده وبلاگ دراین باره کاملاً واضح و روشن است. این دوست عزیز بهتر بود حداقل، به قالب وبلاگ توجه می نمودند و می دیدند که از عکس چه کسانی به طور ثابت در وبلاگ استفاده شده ( امام خامنه ای و آیت الله مصباح) و آنوقت این ادعا را مطرح می کردند. شاید منظور وی از روحانیت، آقایان محمّدی و کاظمی باشد، که ما خط این دو بزرگوار را از خط روحانیت اصیل جدا می دانیم و برای آن نیز هزاران دلیل و برهان داریم. آیا کسانی که سی سال برای کسب قدرت می جنگد و مردم را به جان همدیگر می اندازد را می توان روحانیت نامید؟ آیا روحانیت به لباس است؟

درهر صورت بهتر است این مخاطب عزیز برای ادعای خودشان فقط یک دلیل بیاورند و هیچ نیازی هم به پیغام خصوصی نیست و مطلب وی در وبلاگ نمایش داده خواهد شد.

3. منتسب دانستن نویسنده وبلاگ به سپاه نیز اشتباه دیگر نویسنده عزیز است؛ زیرا نویسنده وبلاگ تاکنون حتی یک روز هم در مجموعه سپاه فعالیت نکرده و هیچ ارتباطی هم با سپاه ندارد؛البته این سعادت نصیب هرکسی هم نمی شود و ما حمایت از این نهاد مقدس را وظیفه خود می دانیم و به آن عشق می ورزیم و اینکه ما عضو سپاه نیستیم و دیگران ما را به آن منتسب می کنند را نیز از افتخارات خود می دانیم.

ادعای دیگر این مخاطب محترم( بچه های سپاه خودشون را روحانی می دانند) نیز دیگر نیاز به هیچگونه توضیحی ندارد و عدم صحتش کاملاً واضح است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -